• Slider 12
  • Slider 13
  • Slider 14
  • Slider 15
  • Slider 16

Produkcja

Produkcja oklein jest prawdziwą sztuką. Pokazanie naturalnego piękna drewna jest wynikiem zastosowania metod produkcji dostosowanych dla każdego gatunku drewna z uwzględnieniem specyficznych wymagań końcowego klienta.

Nowoczesna, jasna i przyjazna pracownikom hala produkcyjna o powierzchni 4.000 m2, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy umożliwiają nam podjęcie każdego zamówienia na formatkę z okleiny z dowolnego rodzaju drewna. W ostatnim czasie nasza produkcja skoncentrowana jest na produkcji formatek z okleiny brzozowej, jesionowej i bukowej. Niemniej jednak jesteśmy w stanie podjąć każde zlecenie na formatkę z dowolnego rodzaju drewna. Produkujemy formatki z okleiny o grubości 0,55 do 0,6 mm o dowolnej szerokości i długości. Nasze formatki z okleiny spełniają najwyższe światowe standardy jakościowe co potwierdza nasza długoletnie współpraca ze światowymi producentami mebli.

Do produkcji formatek stosujemy fornir zakupiony zarówno w kraju jak i za granicą. Eksportujemy fornir z takich krajów jak: Finlandia, Estonia, Turcja, Włochy, Czechy, Niemcy, Chiny, USA. Ponieważ nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości nasi dostawcy muszą sprostać wysokim wymaganiom jakościowym. Firma przywiązuje dużą wagę do tego, aby stosowane technologie i gotowe wyroby nie ubożyły środowiska naturalnego.

Od 2005 roku firma poszerzyła działalność o produkcją mebli. Jest to nasz najmłodszy obszar produkcji, który dynamicznie rozwijamy. W oparciu o nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników jesteśmy w stanie podjąć każde zlecenie. Nie realizujemy zleceń indywidualnych na pojedyncze meble. Jakość naszych produktów najlepiej uwidacznia nieprzerwana współpraca z naszymi klientami oraz nowe projekty, które mamy zamiar zrealizować w najbliższej przyszłości.

Powered by Quick.CMS Created by haiNET