• Slider 17
  • Slider 18
  • Slider 19
  • Slider 20
  • Slider 21

Firma

Od roku 1999 województwie zachodniopomorskim produkujemy okleinę meblarską z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Nowoczesna, jasna i przyjazna pracownikom hala produkcyjna stanowi podstawę naszej działalności. Inwestycje w nowoczesne technologie oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników utrwalają naszą pozycję zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Od roku 2005 zajmujemy się również produkcją mebli. Jest to nowy obszar produkcji w naszej firmie, który obecnie dynamicznie rozwijamy.

Przestrzeganie przepisów prawnych, norm oraz zasad produkcji przemysłowej jest dla nas rzeczą oczywistą i w związku z czym nieustannie poszukujemy usprawnień w systemie zarządzania i ochronie środowiska.

160 dobrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników jest w stanie zrealizować sprawnie wszystkie niezbędne zadania produkcyjne w wszystkich obszarach przedsiębiorstwa. W efekcie tych działań powstają najwyższej jakości okleiny oraz meble. Jakość naszych produktów osiągamy poprzez planowanie niezbędnych działań przed jak i podczas realizacji zlecenia produkcyjnego oraz poprzez systematyczną kontrolę procesu produkcyjnego.

Dziękujemy serdecznie za Państwa zainteresowanie naszą firmą i bylibyśmy bardzo szczęśliwi gdybyśmy mogli powitać Państwa jako klientów PRIGNITZ MEBLE POMORSKIE Sp. z o.o.

Powered by Quick.CMS Created by haiNET