• Slider 22
  • Slider 23
  • Slider 24
  • Slider 25
  • Slider 27

Prignitz na choince

2 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lipianach odbył się finał konkursu plastycznego pod tytułem Prignitz na choince. Motywem przewodnim wszystkich prac była okleina, którą produkuje się w zakładzie przy ulicy Pyrzyckiej.

Konkurs przeprowadzono w kategoriach wiekowych: grupy przedszkolne, klasy I, Klasy II, Klasy III. Prace nagrodzone: Przedszkolaki: I miejsce Lena Borys, II miejsce Kornelia Biadała, III miejsce Karolina Krawiec Klasa pierwsza: I miejsce Sylwester Hrynkiewicz, II miejsce Szymon Grochala, III miejsce Jakub Michalski Klasy drugie: I miejsce Anastazja Czak, II miejsce Adam Pieczyński, III miejsce Aleksandra Wróblewska Klasy trzecie: I miejsce Mirella Strużyk, II miejsce Zuzanna Borys, III miejsce Kornelia Szpakowska. Nagrodzono także prace, które powstały przy udziale rodziców: Marcel Edelman, Kinga Maciejak, Alicja Brylewska, Matylda Wilanowska, Jakub Pawłowski, Viktoria Seifert, Oktawia Dominiak. Wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki, a nagrody wręczał dyrektor firmy Prignitz Maciej Szymczak i pani Urszula Sobczyk. Jak zwykle, nie zabrakło występów artystycznych, które przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego „O” A i B oraz klas I – III SP pod opieką swoich wychowawców. Prignitz na choince 

„Jestem wręcz zdumiony poziomem wyobraźni dzieci, mnóstwo pięknych prac, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim dzieciom, ich opiekunom, a także rodzicom którzy włączyli się do tworzenia wielu plastycznych prac. Cieszę się także, że jest wola kontynuacji konkursu w wersji wielkanocnej” – powiedział po zakończeniu konkursu dyrektor Maciej Szymczak 2 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Lipianach odbył się finał konkursu plastycznego pod tytułem Prignitz na choince. Motywem przewodnim wszystkich prac była okleina, którą produkuje się w zakładzie przy ulicy Pyrzyckiej.

Powered by Quick.CMS Created by haiNET